Завжди під захистом: додаток Safor для особистої безпеки і спокою
Кожен день в Україні відбуваються тисячі злочинів, тож кримінальний бік нашої держави вже давно знайомий усім. Сотні з цих правопорушень пов'язані з насильством, заподіянням шкоди і навіть вбивствами. Люди зовсім не відчувають себе в безпеці, адже похід в магазин або прогулянка може бути чимось небезпечним і ризикованим.

Саме тому компанія Safor APP розробила спеціальний додаток, який надає користувачам надійний захист і оперативну реакцію на виклик.

Принцип його простий – в смартфоні працює тривожна кнопка, після натискання якої до вас на допомогу приїде патруль поліції охорони.Що це за сервіс?

Додаток Safor створено для особистої безпеки користувачів, які переймаються за своє життя. Сервіс підійде для всіх, хто не збирається чекати приїзду патрульної поліції після виклику на лінію «102», а хоче бути впевненим, що його врятують «тут і зараз».

Стосується це як жителів міст, так й інших населених пунктів в області. Додаток працює на всій території України. Ознайомитися з мапою покриття можно на сайті.

Як ним користуватися?

ДДля початку слід встановити додаток на телефон. Його можна знайти у Play Market і AppStore, тож власникам Android- та iOS-пристроїв достатньо його завантажити.

Наступний крок – реєстрація. На це витрачається усього кілька хвилин. Користувач повинен надати свої особисті дані, заповнити зазначені поля і зробити селфі, щоб патруль охорони впізнав клієнта серед інших людей.

І не переживайте щодо своїх даних – вони зашифровуються і не передаються третім особам.

Після цих двох етапів залишається фінальний. Користувач повинен вибрати підписку і підключити її. Одразу як це буде зроблено, сервіс активується.

Відзначимо, що додати тривожну кнопку можна навіть на Apple Watch, що значно збереже час в критичній ситуації.


Хто приїжджає на виклики?

Сервіс Safor співпрацює з поліцією охорони. Це окремий підрозділ Національної поліції, який займається охороною і захистом людей і об'єктів.

На відміну від інших охоронних фірм, співробітники поліції охорони мають законне право затримувати правопорушників і за потреби використовувати зброю.


До мене точно приїдуть на виклик?

Поліцію охорони не фінансує держава, і гроші на її утримання правоохоронці отримують за допомогою укладання індивідуальних договорів з клієнтами.

Тож виклик клієнта для патруля охорони завжди буде в пріоритеті, незалежно від обставин.

Оскільки виклик автоматично перенаправляється на найближчий до вас патруль, в середньому наряд прибуває протягом 5-6 хвилин з моменту натискання тривожної кнопки. Це в рази швидше звичайних патрулів Нацполіціі і гарантує оперативну допомогу в небезпечній ситуації.

До речі, крім патруля, ваш виклик отримають і люди з групи «Сім'я і друзі». Їхні контакти можна додати після реєстрації.
Хто може користуватися сервісом?

В першу чергу, додаток підійде людям, які завжди і всюди хочуть відчувати себе у безпеці.

Користуватися додатком можуть усі повнолітні, навіть пенсіонери. Інтерфейс сервісу досить простий, тому розібратися в ньому точно буде нескладно.


Відзначимо, що викликати патруль можна і без підключення до інтернету. У цьому випадку користувач може відправити найближчому SMS-повідомлення зі своїми координатами.

Чому додаток платний?

Виклик здійснює поліція охорони, а це значить, що ви – їхній клієнт. Робота цього підрозділу платна. Таким чином, ви робите внесок у фінансування підрозділу і в гарантію власної безпеки.

Важливо й те, що сервіс розробила приватна компанія Safor App. Тож частина коштів іде на оплату праці співробітників, маркетинг та інші потреби для подальшого розвитку компанії.

Які є варіанти підписки?

Користувач може вибрати серед трьох варіантів:
• на місяць – 190 гривень;
• на три місяці – 520 гривень;
• на рік – 2 000 гривень.

За умови, що користувач придбав підписку на три місяці або рік, він отримує можливість викликати наряд перший раз безкоштовно. Решта викликів поліції охорони будуть платними – по 200 гривень за кожний.

    Чому варто вибрати цей сервіс?

    Людині властиво переживати за власне життя. Кожен хоче відчувати себе в безпеці і бути впевненим, що йому прийдуть на допомогу.

    З цими функціями сервіс Safor відмінно справляється. За невелику платню ви отримаєте гарантовану цілодобову захист і нарешті зможете позбутися тривоги.